Laatste update: 21-10-2020

Bestuur

Hieronder zijn de bestuursleden van 't Stokperdje te vinden!

                     
Voorzitter
  Naam Paul Bastiaansen
Leeftijd 51 jaar
E-mail voorzitter@stokperdje.nl
Functie Het voorzitten van vergaderingen. Het gezicht van de stichting. Aanwezig tijdens vele activiteiten.
 
Secretaris
Naam Angela Poppelaars
Leeftijd 28 jaar
E-mail info@stokperdje.nl
Functie Het voorbereiden van de vergaderingen. Het notuleren tijdens deze vergaderingen. Het ontvangen en verzenden van de post namens de stichting. Het bijhouden van de binnenkomende e-mails.
 
Penningmeester
  Naam Lisanne Willemsen
Leeftijd 22 jaar
E-mail penningmeester@stokperdje.nl
Functie Het beheren van het geld van de stichting en het bijhouden van de boekhouding.
 
Vakantieweek
  Naam Maik Backx
Leeftijd 20 jaar
E-mail vakantieweek@stokperdje.nl
Functie Het jaarlijks organiseren van de kindervakantieweek. Tijdens de vakantieweek kunnen de kinderen hutten bouwen en zijn er nog veel meer dingen te beleven.
 
Berenbende
  Naam Anne Jochems
Leeftijd 24 jaar
E-mail berenbende@stokperdje.nl
Functie Het coördineren van de Berenclubs. Zorgen dat de clubs goed verlopen voor leiding en kinderen. Hierbij regel ik ook elk jaar het Berenkamp.
 
Hobbyclubs
Naam Remco de Hoon
Leeftijd 23 jaar
E-mail hobbyclubs@stokperdje.nl
Functie Het coördineren van de Hobbyclubs. Zorgen dat de clubs goed verlopen voor leiding en kinderen. 
 
Kadervorming
  Naam Janneke van Veltom
Leeftijd 21 jaar
E-mail kadervorming@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van leidingcursussen, leidingfeesten en trainingen voor de leiding.
 
Avond4daagse
  Naam Patty Vergauwen
Leeftijd 36 jaar
E-mail avond4daagse@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van de avond4daagse.
 
Koningsdag
Naam Lucien van Erk & Jesse Sprenkels
Leeftijd 30 jaar & 20 jaar
E-mail koningsdag@stokperdje.nl /
spelverhuur@stokperdje.nl
Functie Het jaarlijks organiseren van koningsdag Zundert en Klein-Zundert. Het onderhouden en verhuren van de koningsdag spellen.
 
Beheerder
  Naam Jesse Sprenkels 
Leeftijd 20 jaar
E-mail beheer@stokperdje.nl
Functie Het onderhouden en schoonmaken van ons gebouw en contacten met de gemeente over het onderhoud van het gebouw. Het verhuren van het gebouw.
 
Public Relations
  Naam Joris Martens
Leeftijd 25 jaar
E-mail pr@stokperdje.nl
Functie Maken van flyers en posters voor de activiteiten. Contact met de media voor onze activiteiten en het bijhouden van de website.
 
Relatiebeheer
  Naam Tieu Vanlaerhoven
Leeftijd 20 jaar
E-mail relatiebeheer@stokperdje.nl
Functie Het onderhouden van contacten met verschillende bedrijven/sponsoren. Nieuwe sponsoren werven.
 
Instuif
  Naam Kim Wijnings
Leeftijd 20 jaar
E-mail instuif@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van en het bedenken van nieuwe ideeën voor de instuif.