Bestuur

Hieronder zijn de bestuursleden van 't Stokperdje te vinden!

                     
Voorzitter
Naam Erik Brait
Leeftijd 32 jaar
E-mail voorzitter@stokperdje.nl
Functie Het voorzitten van vergaderingen. Het gezicht van de stichting. Aanwezig tijdens vele activiteiten.
 
Secretaris
Naam Angela Poppelaars
Leeftijd 25 jaar
E-mail info@stokperdje.nl
Functie Het voorbereiden van de vergaderingen. Het notuleren tijdens deze vergaderingen. Het ontvangen en verzenden van de post namens de stichting. Het bijhouden van de binnenkomende e-mails.
 
Penningmeester
  Naam Laura van Genk
Leeftijd 25 jaar
E-mail penningmeester@stokperdje.nl
Functie Het beheren van het geld van de stichting en het bijhouden van de boekhouding.
 
Vakantieweek
  Naam Rik Dockx
Leeftijd 21 jaar
E-mail vakantieweek@stokperdje.nl
Functie Het jaarlijks organiseren van de kindervakantieweek. Tijdens de vakantieweek kunnen de kinderen hutten bouwen en zijn er nog veel meer dingen te beleven.
 
Berenbende
  Naam Anne Jochems
Leeftijd 21 jaar
E-mail berenbende@stokperdje.nl
Functie Het coördineren van de Berenclubs. Zorgen dat de clubs goed verlopen voor leiding en kinderen. Hierbij regel ik ook elk jaar het Berenkamp.
 
Hobbyclubs
Naam Remco de Hoon
Leeftijd 20 jaar
E-mail hobbyclubs@stokperdje.nl
Functie Het coördineren van de Hobbyclubs. Zorgen dat de clubs goed verlopen voor leiding en kinderen. 
 
Kadervorming
  Naam Patty Vergauwen
Leeftijd 34 jaar
E-mail kadervorming@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van leidingcursussen, leidingfeesten en trainingen voor de leiding.
 
Koningsdag
Naam Lucien van Erk
Leeftijd 27 jaar
E-mail koningsdag@stokperdje.nl /
spelverhuur@stokperdje.nl
Functie Het jaarlijks organiseren van koningsdag Zundert en Klein-Zundert. Het onderhouden en verhuren van de koningsdag spellen.
 
Beheerder
  Naam Mike Elst
Leeftijd 20 jaar
E-mail beheer@stokperdje.nl
Functie Het onderhouden en schoonmaken van ons gebouw en contacten met de gemeente over het onderhoud van het gebouw. Het verhuren van het gebouw.
 
Public Relations
  Naam Joris Martens
Leeftijd 23 jaar
E-mail pr@stokperdje.nl
Functie Maken van flyers en posters voor de activiteiten. Contact met de media voor onze activiteiten en het bijhouden van de website.
 
Relatiebeheer
Naam Niek Smits
Leeftijd 20 jaar
E-mail relatiebeheer@stokperdje.nl
Functie Het onderhouden van contacten met verschillende bedrijven/sponsoren. Nieuwe sponsoren werven.
 
Instuif
  Naam Janneke van Veltom
Leeftijd 18 jaar
E-mail instuif@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van en het bedenken van nieuwe ideeën voor de instuif.