Laatste update: 04-05-2024

Bestuur

Hieronder zijn de bestuursleden van 't Stokperdje te vinden!

                     
Voorzitter
Naam Paul Bastiaansen
Leeftijd 55 jaar
E-mail voorzitter@stokperdje.nl
Functie Het voorzitten van vergaderingen. Het gezicht van de stichting. Aanwezig tijdens vele activiteiten.
 
Secretaris
Naam Ilja Schrauwen
Leeftijd 23 jaar
E-mail info@stokperdje.nl
Functie Het voorbereiden van de vergaderingen. Het notuleren tijdens deze vergaderingen. Het ontvangen en verzenden van de post namens de stichting.
 
Penningmeester
Naam Sietske Domen - Arnouts
Leeftijd 36 jaar
E-mail penningmeester@stokperdje.nl
Functie Het beheren van het geld van de stichting en het bijhouden van de boekhouding.
 
Vakantieweek
Naam Maik Backx
Leeftijd 24 jaar
E-mail vakantieweek@stokperdje.nl
Functie Het jaarlijks organiseren van de kindervakantieweek. Tijdens de vakantieweek kunnen de kinderen hutten bouwen en zijn er nog veel meer dingen te beleven.
 
Clubs
Naam Anne Jochems
Leeftijd 27 jaar
E-mail clubs@stokperdje.nl
kamp@stokperdje.nl
Functie Zorgen dat de clubs goed verlopen voor leiding en kinderen. Het regelen van het jaarlijkse kamp.
 
Kadervorming
Naam Janneke van Veltom
Leeftijd 24 jaar
E-mail kadervorming@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van leidingcursussen, leidingfeesten en trainingen voor de leiding.
 
Avond4daagse
Naam Patty Vergauwen
Leeftijd 40 jaar
E-mail avond4daagse@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van de avond4daags in samenwerking met DJA.
 
Beheer & Koningsdag
Naam Jesse Sprenkels
Leeftijd 23 jaar
E-mail beheer@stokperdje.nl /
koningsdag@stokperdje.nl 
Functie Zorgen dat het gebouw schoongemaakt en onderhouden wordt. Organiseren van de jaarlijkse Koningsdag
 
Instuif
Naam Lucien van Erk
Leeftijd 34 jaar
E-mail lucien@stokperdje.nl
Functie Het organiseren van de Koningsdag. Verder een hoop algemene zaken regelen m.b.t. het gebouw of andere zaken van 't Stokperdje
 
Public Relations
Naam Joris Martens
Leeftijd 29 jaar
E-mail pr@stokperdje.nl
Functie Maken van flyers en posters voor de activiteiten. Contact met de media voor onze activiteiten en het bijhouden van de website.
 
Relatiebeheer
Naam Jorg Theuns
Leeftijd 21 jaar
E-mail relatiebeheer@stokperdje.nl
Functie Het onderhouden van contacten met verschillende bedrijven/sponsoren. Nieuwe sponsoren werven.
 
Open activiteiten
Naam Marit Bekers
Leeftijd 19 jaar
E-mail Instuif@stokperdje.nl
Nexgen@stokperdje.nl
Quiz@stokperdje.nl
Functie Verantwoordelijk voor het organiseren van de Instuif, NexGen en Quiz Night.